Přírodní Kámen Diamant Hexagonální Sloupce Přívěsek Náhrdelník Evropské a Americké Crystal Náhrdelník pro ženy jewlery

166.09 Kč


Název produktu & nbsp; přírodní kámen diamond cut, šestihranný přívěsek náhrdelník

Produkt materiál : Přírodní kámen.

Specifikace produktu : přívěsek výška: 3,5 cm, přívěsek šířka: 1,5 cm,

Délka řetízku: 42cm+6cm širší řetěz

Hmotnost: 10 g, Balení: self těsnění sáčku

A následující obrázky produktu jsou převzaty tím, že 100% výrobků z továrny, a ty ukradené obrázky jsou odmítnuty.qa Prosím, neváhejte koupit!

.

-----------------------------------------------------------------

购物信息购物说明以下内容:

O chrom rozdíl. : veškeré zboží v tomto obchodě jsou přijímána v naturáliích, a po zpracování bude provedeno mírně podle potřeby, tak, aby v souladu s aktuální zboží tak daleko, jak je to možné, tak, že to, co můžete vidět a získat.nicméně, vzhledem k rozdílům v osvětlení, úhel, odchylky barvy displeje, osobní vnímání barev a dalších aspektů, může tam být nějaký barevný rozdíl mezi skutečnou zboží a fotografie, a poslední barva musí být předmětem skutečného zboží.Prosím, aby pečlivý výběr po plně komunikovat s náš zákaznický servis před nákupem.Děkuji!!!

O lodní dopravy.Za normálních okolností, zboží bude odesláno do 24 hodin.Před odesláním, budeme mít zvláštní člověk pečlivě zkontrolujte, nevyhnutelně jednotlivé malé odchylky také prosím, pochopit, protože mnozí jsou drobné ozdoby a mnohé z nich jsou ručně vyráběné.Děkuji!!!

Štítky: jemné jewlery, 1ct diamantový prsten, zlato jewlery, řetěz diamond, diamantový náhrdelník ženy, diamantový plochý soubor, blue diamond náhrdelník, collier diamond, diamantové náhrdelníky, náhrdelník diamant.


( 0 Hodnocení )

Množství