Velký Přírodní south sea fialová perla mabe

283.16 Kč


Název Produktu Vysoce Kvalitní Mabe Pearl Loose Pearl Korálek

Tvar

Oválný

Pořadové Číslo Položky.

Pearl Kategorie

Sladkovodní Perla

Typ

Pearl

Místo Produkce

Čína

Materiál

Mabe Pearl

velikost

25*35mm

Barva

Fialové

barva

Fialová,nebo přizpůsobit

Hmotnost

Asi 7,5 g

Daking Šperky Co.Ltd.Zhangjiagang City, Provincie Ťiang-su, se nachází v proslulé přístavní město Zhangjiagang, v blízkosti Šanghaje.Je kolekce pearl výroba, zpracování a prodej v jedné z odborných šperky společnosti.Od svého založení v roce 1992 zavázala, chov a zpracování sladkovodních perel, zatímco design a export módní perlové šperky, zlaté a stříbrné šperky, semi-drahých kamenů, šperky a módní doplňky, výrobky jsou vyváženy po celém světě.

Společnost se specializuje na perlové farmy, s celkovou vodní plochou 1000 akrů, a se specializuje na výrobu šperků factory.Po 20 letech vývoje, společnost představila pokročilé pearl leštění, vrtání, barvení technologie zpracování, tvořil soubor přísných norem řízení kvality a řízení systému, stejně jako výroba, dodávka, marketing integrace moderní obchodní struktury.Výrobky bohaté struktury, druhové rozmanitosti, výroba náhrdelníky, náramky, náramky, náramky, přívěsky, náušnice, prsteny, nákotníky, obleky devět hlavních kategorií, celkem více než 8000 modelů výrobků.

Pokud máte zájem o některý z produktů, prosím, kontaktujte nás.Ve stejné době, jsme upřímně vítám vás stavět

1. Mohl byste poskytnout vzorek?

ano.Prosím, potvrďte náš zákaznický servis.Pokud není skladem, budeme podporovat naše zákazníky požádat o vzorky pro kontrolu kvality.Vzorek poplatek je pod nést kupující.Po potvrzení objednávky, vrátíme vám část nebo celý poplatek vzorku dle konkrétních podmínek.

2. Můžete vyrobit podle výkresů zákazníka nebo design?

Ano.Jsme factory pro více než 20 let; OEM je k dispozici pro nás.

Tak dlouho, jak jste nám vaše konkrétní poptávky zhotovíme technické posouzení a odpověď vám v detailu.

3: jste tovární nebo obchodní společnost?

Jsme nejen továrny, ale integrovaného podniku.Provozujeme továrnu, design studio, velkoobchodní centrum, a zahraniční obchod.Budeme poskytovat vysoce kvalitní produkty a vynikající vývozní služby pro vás.

4: Co je to OEM politiky?

Prosím, kontaktujte naše obchodní informace.

5: mohu získat vzorky před objednávku?

Ano.Můžeme nabídnout vzorky k většině návrhů on-line, prosím, zeptejte se našeho obchodníka pro vzorek poplatků a nákladní.

6: Myslíte si, navštěvovat Šperky Výstava?Kdy a Kde?

Ano.Máme stánek v Hong Kong Šperky Show na Březen, červen, září každý rok, zeptejte se prosím našeho obchodníka na stánku číslo nebo pozvání.

Štítky: biwa perlový náhrdelník, perlový náhrdelník, mabe, akoya pearl, šedá perla, mabe stříbrná, baroqu pearl, mabe perlový přívěšek, biwa perla, south sea pearl náhrdelník.


( 0 Hodnocení )

Množství