AD7280ABSTZ AD7280AWBSTZ AD7280A AD7280 - Lithium-Iontová Baterie Monitorovací Systém

173.53 Kč


Vítejte POCCIO Elektroniky

AD7280ABSTZ AD7280AWBSTZ AD7280A AD7280 - Lithium-Iontová Baterie Monitorovací Systém Vlastnosti a Výhody

12-bit ADC, 1 µs na kanál čas, konverze, 6 analogových vstupních kanálů, CM rozsah 0,5 V až 27,5 V 6 pomocných ADC Vstupy ±1.6 mV buňky napětí přesnost On-chip regulátor napětí Buňky vyvažování rozhraní Daisy-chain rozhraní Interní reference: ±3 ppm/°C 1.8 µA power-down současné Vysoké vstupní impedance Sériového rozhraní funkce alert Viz list pro další funkce

Podrobnosti o produktu

Na AD7280A obsahuje všechny funkce potřebné pro všeobecné účely sledování skládaný lithium-iontová baterie, jak je používán v hybridních elektrických vozidel, baterie, záložní aplikace, a elektrické nářadí.Část má multiplexní buňky napětí a pomocných ADC měřicí kanály pro až šest buněk pro správu baterie.Interní ±3 ppm odkaz je za předpokladu, že umožňuje mobilní napětí přesnost ±1.6 mV.ADC rozlišení je 12 bitů a umožňuje konverzi do 48 buněk do 7 µs.

Na AD7280A funguje jen z jedné VDD zdroj, který má rozmezí 8 V až 30 V (s absolutní maximální hodnocení 33 V).Část poskytuje šest diferenciálních analogových vstupních kanálů, aby ubytovat velké common-mode signálů přes plný rozsah VDD.Každý kanál umožňuje vstupní signál, rozsah, VIN(+) − VIN(−), 1 V až 5 V. vstupní piny předpokládat, že řada zásobníku šesti buněk.Kromě toho, část obsahuje šest pomocných ADC vstupních kanálů, které mohou být použity pro měření teploty nebo diagnostiku systému.

Na AD7280A obsahuje na čipu registrů, které umožňují sekvence kanálu měření musí být naprogramován tak, aby vyhovoval aplikace, požadavky.

Na AD7280A také zahrnuje dynamický alert funkce, která může zjistit, zda buňka napětí nebo pomocného ADC vstupy překročit horní nebo dolní limit definovaný uživatelem.Na AD7280A má mobilní vyrovnávání rozhraní výstupy určené pro ovládání externích FET tranzistory umožnit plnění jednotlivých buněk.

Na AD7280A obsahuje vestavěný self-test funkce, který interně použije známé napětí na ADC vstupy.

Tam je daisy-chain rozhraní, které umožňuje až osmi částí, které mají být stohovány bez nutnosti jednotlivých zařízení izolaci.

Na AD7280A vyžaduje pouze jedno napájení pin, který trvá 6,5 mA při běžném provozu, při převodu na 1 MSPS.

Tato funkce je k dispozici v 48-vést LQFP balíček působících v teplotním rozsahu od -40°C do +105°C.

Aplikace

Lithium-iontová baterie monitorování Elektrických a hybridních elektrických vozidel Napájení zálohování elektrické nářadí

Štítky: ohnivý opál kámen, ad laser, flare nut wrench, ryby měřítku škrabka, prst zlato, flash disk s logem, fishsheep, flash disk doprava zdarma, plamen zbraň, oprava toe.


( 0 Hodnocení )

Množství