Přenosné Malé Průhledné Plastové Prázdné Spreji Plnitelné Láhve 50ml 100ml

40.26 Kč


Popis:

---- Vynikající tvarování výkon

PETG fólie je snadné vyrobit produkty s složitých tvarů a velkých čerpat poměry.Navíc, na rozdíl od PC desek a dopad-modifikované akryláty, tato deska nevyžaduje pre-sušení před tepelným tvarováním.Ve srovnání s PC desky nebo akrylové, jeho tvarování cyklus je kratší, teplota je nižší, a výnos je vyšší.

--- houževnatost

Extrudovaný list PETG fólie je obvykle 15 až 20 krát tvrdší než všeobecné účely akrylátu a 5 až 10 krát tvrdší než dopad-modifikovaný akrylát.PETG fólie má dostatečnou nosnost při zpracování, přepravě a využití pomoci předejít popraskání.

--- Povětrnostním vlivům

PETG list poskytuje vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům.To udržuje produktu tvrdé a zabraňuje žloutnutí.Obsahuje UV absorbér, který může být co-extrudovaného do ochranné vrstvy, která chrání desky před škodlivými účinky UV záření.

--- Vynikající chemická odolnost

PETG fólie může vydržet mnoho chemických látek a běžné čisticí prostředky.

--Ochrana životního prostředí

PETG deska substráty jsou všechny materiály šetrné k životnímu prostředí a splňují styku s potravinami, požadavky na řízení.

Specifikace:

Název výrobku: sprej láhev, mléko láhev

Produkt materiál: PETG materiálu

Rozměry výrobku: průměr 44 mm * 94 mm (50 ml sprej láhev), průměr 46mm * 131 mm (100 ml sprej láhev)

Průměr 44mm * 94 mm vysoké (50ml tělové mléko láhev), 46mm * 131 mm vysoká (100 ml mléko láhev)

Barva produktu: transparentní, transparentní červená

Použití produktu: krém, láhev může být použit pro šampon, sprchový gel, atd, sprej lze použít pro ruční mýdlo, alkohol, dezinfekce, atd.

Obsah Balení:

Štítky: mini malé láhve, prázdné dropper lahví 100 ml, Sprej, velký sprej lahví, joker sprej, láhev 200 ml, 250 ml plastová láhev, prázdné plastové lahve, bulk, láhev šroub, mini plastové stříkací lahví.


( 0 Hodnocení )

Množství