Moderní Akvarel Antilopy Zeď Umění Abstraktní Zvířecí Tisk Na Plátno Obraz, Bytové Dekorace Wall Decor Obrázky Pro Obývací Pokoj

32.17 Kč


Vítejte V Mém Obchodě, Který Nabízí 100% Zaručené Kvality Obrazů.Rozumné Ceny A Pozornost Zákazníka Jsou Naše Hlavní Cíle.Můžete Umístit Objednávky Přímo, A My Bude Tisknout A Uspořádat Dodání Tak Rychle, Jak Je To Možné.Pokud Máte Nějaké Otázky, Můžete Kontaktovat Zákaznický Servis.

Poznámka:

1.Tato položka je sprej obrazy na plátně.Je vytištěna na plátno, ne ručně malované.

2.Neexistuje žádný bílý okraj ve výchozím nastavení.Pokud potřebujete bílý rámeček, obraťte se na zákaznický servis.vás.

3.Můžeme přijmout vlastní jakékoli velikosti nebo obrázky, stačí vám nabídnout vysoce pixelů obrazu pro nás udělat váš Osobní Obraz.

4.Pokud potřebujete jinou velikost, prosím, kontaktujte nás a my vám na míru pro vás.

Poznámka: 1.Jako světelné efekty,barevné objekty, možná trochu lišit od fotografie. 2.Velikost možná 1-5mm chyba vzhledem k ruční měření, show velikost je obraz skutečné velikosti. 3.Pro více stylů nebo jiné velikosti, prosím, neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv . 1.Prosím, ujistěte se, že vaše adresa, psč a telefonní číslo, jsou správné!Obvykle položky budou odeslány do 3 pracovních dnů po obdržení plné platby.Některé osobní objednávky nebo velkoobchodní objednávky může trvat trochu déle pro zpracování.

2.Pokud se nechcete dostat yout aby v čas doručení, prosím, kontaktujte nás na prodloužení dodací lhůty.A pokud chcete přijímat zboží brzy a platit za další přepravní poplatek, prosím, kontaktujte nás pro EMS.

3.Kromě toho, balíček může zpoždění v některých důležitých festival dny (např.: Čínský Nový Rok, Vánoce a Čínský Národní Den, nebo Přírodní Katastrofy (například:sopečné exploze, hustá mlha a tak dále).Takže prosím, kontaktujte nás, pokud se nemůžete dostat zboží do 60 dnů.Unsatisfi:

1.Milý příteli, pokud jste spokojeni s touto transakcí z jakéhokoli důvodu (například:chyba velikosti,chyba barvu...), prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Negativní zpětná vazba nemůže vyřešit nic, prosím, dejte nám šanci a my se pokusíme v našich silách, aby vám pomohl. 2.Všechny naše výrobky byly baleny v dobrém stavu a double-kontrolovány před odesláním.Pokud položka jste obdrželi, je vadné, prosím, kontaktujte nás co NEJDŘÍVE, budeme řešit to, dokud jste spokojeni.

Spokojen: Pokud jste spokojeni s nákupy, je nám ctí, že dělá něco dobrého pro vás.Díky za vaše nákupy, prosím, dát 5 hvězd, jako níže uvedených kroků, a aby krásu do někoho jiného, děkuji vám, bůh vám žehnej!

Štítky: přírodní stromy, drobné ovoce, přírodní kameny výrobu, přírodní super měkkou houbou, přírodní semišové boty boty, přírodní kadeře černé barvě, přírodní kámen zlatý náramek, přírodní rovnou kožich, přírodní kámen nápis, přírodní kámen čtvercový otvor.


( 0 Hodnocení )

Množství