HGR20/25/30 2ks Lineární Vodicí Kolejnice + 4ks Lineární Blok Přepravu HGH...CA nebo HGW...CC pro CNC Router

1 659.37 Kč


[xlmodel]-[foto]-[0000] Seznam Fotografií

Balení obsahuje : 2ks lineární kolejnice HGR 20 / HGR25 / HGR30

4 ks blok HGH...CA /HGW...CC

Poznámka: můžeme řezat libovolné délky jako požadavek, Různé barvy bloků se stejnou kvalitou, je-li žádné speciální požadavky, budeme loď bloky náhodně.

Pokud potřebujete jiné délky, nebo jiné velikosti, prosím , kontaktujte nás, děkujeme!

Váš balíček bude odeslán do vaší objednávky adresu, tak prosím ujistěte se, že vaše adresa a telefonní číslo, jsou správné; Zákazníci jsou zodpovědní za žádné celní poplatky, dovozní poplatky a clo, daně účtované jejich zemi .Pokud si nejste jisti, vlastní pravidla, zkontrolujte prosím, zda se vaše vlastní první;

Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, dejte nám zpětnou vazbu a 5 hvězdy hodnocení, komentáře, my chtěl bych být ocenil.Protože vaše komentáře jsou velmi důležité v našem podnikání.

Pokud nejste spokojeni, prosím kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, aby problém vyřešit včas.Děkuji vám za vaše pochopení a podporu, děkuji.

Štítky: cnc lineární železniční sada, lineare vodicí kolejnice, cnc router, guid železniční, hgr15 železniční, cnc guid, ohniště krbu, hiwin lineární, kuličkový šroub sfu1610, hgh20ca.


( 0 Hodnocení )

Množství