80# 4K 8-40x40mm Módní Super Teleobjektiv Zoom Monokulární Dalekohled Se Stativem A Klip Mobilní telefony, Příslušenství

119.70 Kč


Výkonný 8-40x40 Střední Teleobjektiv Zoom Monokulární Dalekohled Přenosné Pro Kempování Produktu prodejní místa:

[Perfektní a kompaktní a lehký]- dalekohled pro pozorování ptáků.Může být Použit jak pro den a noc (nízké-light-level noční vidění, není nic vidět v naprosté tmě).Tento dalekohled lze složit do velikosti dlaně tak, že je to snadné, aby se vešly do kapsy nebo tašky. [Velké zorné Pole]- se Zaměřením na váš cíl pro brilantní, detail na 1000 yardů.Povlak s FMC Širokopásmové povlak a premium BAK4 prism, je zajistit, zobrazovací verisimilar. 8-24x zvětšení s 22 mm objektivu Vám umožní Vidět Objekty 12X je Blíže s Jasností, která Udeří do Srdce Vaše pozorování Ptáků Přátelé [Zavřít pocit]- BaK-4 Střešní prism a plně multi-coated green film optiky nejlepší propustnost světla, a také poskytuje dobrou kontrolu optického odrazu pro vytvoření ostré a barevné obrazy.Vodotěsné, hyper-odolné anti-slip grip vám dává vše, co chcete. [Top dárek volba]- vhodné pro dospělé a děti, fit pro lov, pěší turistika, zkoumání, prohlídka, plachtění, pozorování ptáků, koncerty, sportovní atd. Je úžasné být dárek na den otců a den dětí.Je to váš nejlepší volbou dárek. [Snadné Použití]hladké centrum-zaměření knoflík umožňuje snadno upravit i pro děti a zároveň umožňuje i okuláry pro kalibraci odděleně pro ještě větší nerušený výhled.Popis:

Zvětšení: 8-40X Průměr objektivu: 40mm Okulár Průměr: 22mm Výstupní Pupily: 4mm Oční Reliéf: 14-12 mm zorné Pole: 230-110FT/1000YDS POLE: 4.4-2.1 Mini zaostřovací Vzdálenost: 2,5 m Velikost: 155x50x50mm Wight: 230g Hranolu: BAK4 prism Povlak: FMC Barva: Černá očnice: Twist-up očnice, Vodotěsné: Ano, Stativ lze Připojit: Ano Připojení Telefonu: Ano Produkty patří:

1 x Monokulární dalekohled 1 x Telefonní adaptér 1 x Stativ 1 x utěrky 1 x na Krk

Štítky: koruna hurrem sultan levné, koruna diamantový vrták 112mm, crown pearl svatební koruna, crown royal oceněný, koruna dopis řetěz stříbrný, koruna plynový sporák singapuru, korunní diamant beton 25, korunní princezna dívka korunu, korunní drahokamu náhrdelník.


( 0 Hodnocení )

Množství