Pět Krásné Hnědé Koně Abstraktní Olejomalba Na Plátně Obývací Pokoj Domácí Fotografie Moderní Umění Zdi Obrazy, Ručně Malované

973.78 Kč


VÍTEJTE V NAŠEM OBCHODĚ!

Bez rámu a šrouby příslušenství / Pouze ruční malířské plátno ; Poznámka: 1INCH=2,5 CM ; Velmi šťastný, že si vyberete naše produkty, a do obchodu.Doufám, že budete mít šťastný nakupování čas!Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, dejte mi vědět.Já vám z celého srdce za vaše služby.Děkuji!!!

Malování Show

Představení Společnosti

Jsme velkoobchodní dodavatel olejomalba v Číně!KRÁL-H, společnost se nachází v shenzhen Čína dafen obraz je čistý ručně malované olejomalba malíři a umělci spolupracovat one-stop serviceThere jsou stovky velkých malba umělci.Milují umění, žije a mají zvláštní kreativitu.Budeme malovat na vaše fotky a různé druhy styl malby jako abstraktní umění, krajina, atd. Samozřejmě, že nabízíme výrobek dle vašeho požadavku.Velké , zkušené umělce, ale nejlevnější cenu, že jsme velmi malý zisk z každého malování !

FAQ

Otázka: je obraz ručně?

A: ano, 100% ruční olejomalba na plátně ,ale v důsledku je to ručně malované umělecké dílo, to může být mírně odlišná s obrázkem, prosím, pochopit.

Q: Jak si balíček vaše olejomalba?

A: Normálně,my pokrývají malby s pěnoplast, a pak se vrátit to s tvrdým potrubí v centru scroll , poté, co jsme warp to s plastem ven, aby ji udrželi v dobrém stavu.

Speciální služby:

1 - Pokud chcete jiné velikosti/barvy/obraz, prosím, dejte nám vědět, můžeme to udělat. 2 - Malování válcované až do lodi, pokud chcete, speciální balíček, prosím, dejte nám vědět. 3 - Pokles lodní dopravy je k dispozici.

Zpětná vazba a Kontaktujte nás

1 .Pokud nejste spokojeni s touto transakcí z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás před opustit negativní zpětnou vazbu.Prosím, dejte nám šanci v našich silách vyřešit problém. 2 .Všechny naše produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním.Pokud zakoupené položku, kterou jste obdrželi, je vadné, kontaktujte nás co NEJDŘÍVE, budeme řešit.

Štítky: Koně, koně pictur, koně barvy, rám kůň, kůň plakát, 3d kůň tapety, koně pokoj, kůň bílý, dekor koně, nástěnná malba koně.


( 0 Hodnocení )

Množství