Bílá Slim Fit Pánské Obleky Svatební Ženich Ve Smokingu 3 Kusy (Sako+Kalhoty+Vesta) Ženich Obleky Sako Kostým Homme Nejlepší Muž

2 844.55 Kč


Augustonline pánský Oblek Oficiální Obchod

Bílá Slim Fit Pánské Obleky Svatební Ženich Ve Smokingu 3 Kusy (Sako+Kalhoty+Vesta) Ženich Obleky Sako Kostým Homme Nejlepší Muž

Poznámka :

Značka: Prosím rozpoznat naše značka"Augustonline",Budeme nabídnout nejlepší kvalitu a služby pro vás na Míru: na Zakázku je k dispozici také,prosím, pošlete nám vaše podrobné měření podle následující měření průvodce Mytí Instrukce: Ruční praní při nízké teplotě vody nebo suché čisté Barevný Rozdíl: Jako různé počítače zobrazovat,barva skutečné položky mohou mírně lišit od obrázků O Žehlení: Jak je dlouhá cesta,doprava, prosím, železo, pokud je to možné, když otevřete balíček

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

PLATBA

Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na www.magicyoyo.cz například kreditní karty, realtime bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union).

Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás.Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Aliex press , a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

DOPRAVA

1. Přepravní náklady: Klikněte na tlačítko ldquo;Doprava a platba" kartu na detailní stránku produktu, a uvidíte dodací údaje.Si můžete spočítat přepravní náklady zadáním požadované informace.

2. Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

3. Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací.Většinou, doba zpracování může být 7 až 15 pracovních dnů.

NÁVRAT POLITIKY

Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel,musíte nás kontaktovat do 3 dnů od obdržení vaší objednávky.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Štítky: bakelit pcb drahé, alcatel tablet pouzdro 1t, ben sherman hodinky prodej, boite lego miminko, bojack horseman odznaky, 80 86 velikost oblečení kluk, ben sherman trička, astro spínač světlometů, boku hrdina shoto obrázek.


( 0 Hodnocení )

Množství