Děti Moc Balón Odpalovací Věže Hračka Puzzle Zábavné Vzdělávání Setrvačnosti Air Balloon Car Science Experimen Hračka Raketa pro Děti Dárek

61.93 Kč


Děti Moc Balón Odpalovací Věže Hračka Puzzle Zábavné Vzdělávání Setrvačnosti Air Balloon Car Science Experimen Hračka Raketa pro Děti Dárek

Funkce Produktu : 1.Bezpečná pro Děti: Vyrobeno z ekologicky šetrné ABS materiál, zaoblený design, žádné ostré hrany, dítě-přátelský.Žádné škodlivé látky jako například BPA, non-toxické a bez zápachu.

2.Vzdělávací Hračky: upravené hračky mají základní fyzikální vlastnosti (aerodynamika), které děti chtějí, aby prozkoumala tajemství a zájem v základních témat.Ideální pro děti nad 3 roky starý.

3.Pochopit, Přeměny Energie: V režimu auto, to poskytuje napájení pro auto řídit na zemi, což umožňuje dětem rozpoznat a pochopit koncept přeměny energie dříve.

4.Ochrana životního prostředí Napájení: Ne baterie nutná!Snížit spotřebu baterie, více šetrné k životnímu prostředí.Používá balóny převést vzduchu do napájení.

5.Ideální Dárek: Při zlepšování dětské hands-na schopnosti, měli by být také vystaven jednoduché kroky v oblasti základního výzkumu.Tento balón powered hračka je ideální dárek pro děti.

Specifikace Produktu:

Materiál: ABS

Velikost: cca 10.5*10.5*22cm/4.13*4.13*8.66 v

Balení Seznam:

Balón * 6

Energetické Trubky * 1

Auto * 2

Anti-slip Mat * 4

Štítky: vytáhnout věž, raketa falcon heavy, power strip věž, pull up stanice, 3d tapety s planetami, tričko mýval, plug věž, rozšíření věž, dlouhý pochod, model rakety.


( 0 Hodnocení )

Množství