Stříbrné Kulaté Zrcadlo Dekorativní Kosmetiky Úložný Box Zásobník, Svatby, Domácí Dekorace Na Oblečení

372.45 Kč


1.Unikátní design: vynikající ozdobený kulatý moderní zrcadlo zásobník nemá žádný kryt, takže ukládání a zobrazení snadné a jednoduché, není vhodné pro zdobení toaletní stolky pro zobrazení šperky, toaletní stolky a parfémy.

2.Elegantní skleněná zrcadla: povrch zrcadlové sklo je zapuštěné, hladké, šumivé a jasné.Může být také použit jako make-up zrcátko při instalaci.

3.Stabilní kovový základ: základna má trojúhelníkový design, který je vhodný pro všechny stolní počítače.Nikl-pozlacený materiál je postříbřené tím, tlakové lití, leštění, galvanické pokovování, leštění, atd. To není rez, ale nezmizí, a je stabilní.

4.Nádherné krystaly: Hand-made slzy vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních krystaly, jemné zpracování a šumivé navlékání korálků,jako skutečné šperky na každou příležitost.

5.Multifunkční skladování a aplikace: otevřený design, více pohodlné pro každou příležitost, můžete uspořádat šperky, toaletní stolek, kosmetika, make-up štětce, parfémy, vázy nebo nápoje.

velikost:25 cm

Materiál:Železo + krystal

barva:Stříbrná

Obsah Balení:

1 * Úložný Box

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: zásobník, kovový zásobník, zrcadlo zásobník, sandály stříbrné zrcadlo, stříbrné talíře zrcadlo, dekor zásobníku, zlatý podnos, moderní skleněný podnos zrcadlo stříbrné, dekor stříbrný podnos, stříbrné štíhlé zrcadlo.


( 0 Hodnocení )

Množství