Vysoce kvalitní Programovací kabel USB-MC + pro PLC MC80 \ 100 \ 200 \ 280

897.19 Kč


Pro McGeady PLC MC80 \ 100 \ 200 \ 280 Programovací Kabel USB-MC + Data / Download / Kabelová

1.Jsme loď vaší oders do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána. 2.Položky jsou dodávány přes Hongkong nebo Singapur post CHN post .To obvykle trvá 12-15 pracovní den po celém světě, závisí na určení žijete. 3.Pokud nechcete dostávat položku po 25 dnů, prosím, kontaktujte nás svobodně, budeme se snažit v našich silách vyřešit dodávky problém. 4:Pokud si vyberete DHL/EMS/UPS ,prosím, laskavě sdělte nám své telefonní číslo ,to je třeba, když budete posílat položky k vám, a čas dodání pro DHL a ups je 4-5working dnů,EMS dodací lhůta je 6-8working dní. 5:Mezinárodní doprava byla složitější a kvůli obě země celní,tranzitní stanice atd. To může trvat déle, než se očekávalo. 1.Všechny produkty byly testovány v dobrém před loď. 2.Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz.Kupující jsou odpovědné za theshipping náklady. 3.Pokud položka vadná za 2 měsíce, zašleme vám náhradní aniž extra nabíječku, poté, co obdržíme vadné položky.Jiné Politiky: 1.Nebudeme zodpovědní za žádné vlastní cla nebo dovozní daň. 2.Necháme pozitivní feedbackafter jste obdrželi položky.Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni.

3.Všechny e-Maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.

1 Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.

2 Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.

3 Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.Děkuji vám za pochopení!

Štítky: tužky gumy, ryby lákat gumové, siemens inteligentní plc, siemens plc wifi, siemens plc panel, vstupy plc siemens, siemens plc adresa, loga siemens plc, mono gumy, Gumové měkké.


( 0 Hodnocení )

Množství