Projektor Předřadník Pro Optoma EX532 lampa driver board

1 091.95 Kč


Projektor Předřadník Pro Optoma EX532 lampa driver board

když si objednáte,pls poznámka vaše projektor model,podívejte se na fotky, je to všechno stejné s vaší staré,díky!

1. Kontakt:

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo jakékoliv jiné potřeby, prosím, pošlete mi zprávu a já vám odpovím co nejdříve.

2. O produktech:

jsme velkoobchod projektor příslušenství,hlavní produkty včetně projektoru hlavní napájecí zdroj,předřadník,základní deska, žárovky, LCD panel, barevné kolečko, objektiv, dálkové ovládání, PBS panel,DMD, a tak dále,pokud nemůžete najít, co potřebujete prodcuts,pls kontaktujte mě.

3. Cena:

Jak jsme velkoobchodníci, pokud budete mít více než 10 kusů, můžeme vám naše velkoobchodní ceny.Čím více koupíte, tím levnější jsou.To bude příznivější.

4. Náklad:

Můžeme loď přes mnoho přepravních společností jako je DHL a Fedex, ePacket,www.magicyoyo.cz Premium,Doprava, www.magicyoyo.cz Standard Shipping, China Post Mail, a tak dále.To bude trvat 3 do 60 pracovních dnů od Guangzhou do vaší země.

5. Zpětná vazba:

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité.Snažíme se o 5-Hvězdičkový zpětnou vazbu, hodnocení.Pokud nejste spokojeni s naší službou, prosím, kontaktujte nás před odjezdem něco méně než 5/5 hodnocení a uděláme, co bude v našich silách, aby jste spokojeni.Děkuji vy, aby jste spokojeni.Děkuji.

6. Obrázek:

Štítky: lampu optoma projektor, lampu optoma, hd26, barevné kolo viewsonic, projektor osram, lampa projektoru, optoma hd25, benq w1070, optoma, E208.


( 0 Hodnocení )

Množství