Módní 12 mm jižního moře bílé perlové náušnice

541.38 Kč


Funkce Podrobnosti: žádné šperkovnici

Pokud vaše místní zvyk je nabíjení vám daně nebo dovozního cla, omlouváme se, že to nebude součástí naší zodpovědnosti.Můžete zkontrolovat s vaší místní celní úřad, aby vidět další náklady, než jste nabídku.

Všimněte si prosím, že poštovné a manipulační poplatek za KAŽDÝ bod se počítá zvlášť, to znamená, že budete také muset platit za poštovné a manipulační poplatek pro KAŽDOU položku i kombinovat nákup, je to zřejmě proto, že na poštovné poplatek je přímo úměrná hmotnosti celého balíčku.

Služby

Pokud jste obdrželi položky jsou spokojeni.Prosím, dej mi 5 zpětnou Vazbu ,Pokud se zobrazí položky cítí nespokojeni, nebo rozbité.Prosím, nenuť negativní nebo neutrální zpětnou vazbu pro mě.prosím e-mail mi říct .Komunikovat jako první, a pak zhodnotit , budeme řešit v čase .

Kvůli specifičnosti on-line nakupování, je schopen vidět, že hmotný objekt způsobuje mnoho nepohodlí, žádá kupující, aby pochyboval o tom, s námi komunikovat první, než hodnocení, budeme řešit předávání pro vás v čase, pokud máte nějaké další problémy, dá vám šťastný nákupní nálada.

♥♥♥♥♥♥Ještě jednou děkuji a doufám, že vás baví nakupování s námi!Velký den!♥♥♥♥♥

Štítky: irské cestující manželství, irisk professional brush, koupit tibetské modlitební praporky, koupit twilight zboží, koupit autíčko toyota prado, koupit transformátor originální, koupit průsvitné kombinézu, dior monogram tkanina taška, irští skřítci definice.


( 0 Hodnocení )

Množství