Smíšený prodej 300ks permanentní make-up stroj jehlu 1/3/5RL jednorázové mikro jehly pro obočí, rtů zařízení liniové tetování jehly

1 211.87 Kč


Smíšený prodej 300ks permanentní make-up tetování jehly 1/3/5RL jednorázové manuální sterilizované mikro jehly pro obočí, rty liniové DHL

Balíček včetně :

100ks 1RL tetování Mikro Jehly

100ks 3RL tetování Mikro Jehly

100ks 5RL tetování Mikro Jehly

1. Množství:3000PCS; Barva: Bílá . 2. Velikost: U-pick, viz usnesení níže uvedený příklad. 3. Materiál: 316 lékařské nerezové oceli s pre-sterilní podle E. O Plynu, průhledné plastové skořepiny. 4. Položky jsou kvalitní jehly, setkání s profesionální tattooists' norem. 5. Vyplnění barvy je stejně snadné jako použití to s top-třídy jehly - buď ponořením běžící stroj do malé hrnce barvu nebo vyplněním barvy v horní otvor kazety. 6. A co víc, na jedno použití, materiál se rychle změní a umožňuje perfektní, jednoduché a hygienické práce.

Jehly se používá pod make-up pero stroj:

(1).Jsme jedním z největších tetování zařízení výrobce v Číně.

(2).Jsme se specializuje na výrobu a prodej vysoce kvalitní a rozumná cena zařízení tetování, permanentní make-up nástroje, tělo šperky, piercing nástroje, neony, lak, vrtačky, atd.

(3).Nabízíme také služby OEM pro vás a můžete přizpůsobit výrobky dle vašich požadavků.

(4).Vítáme vás, kontaktujte nás kdykoliv pro více informací.

Štítky: učení hračky 10 let, vodítko nastavitelné 3 m, růžové polo tričko lady, hid světla zvyklý otočit, iphone 5s wifi range, učí německé děti, vodítko led rgb usb tv, závěs ovládání cítil, učení karty latinské.


( 0 Hodnocení )

Množství