Doprava zdarma Čínský Buddhismus Měděné peníze Pocket Bohatství Šťastný Smích Maitreya Buddha socha

490.83 Kč


Rozměr : Výška 5 CM longness 4 CM , Šířka 4 CM , hmotnost :0,1 kg

********************************************************************************************************************************************************************************** Vítejte na mém obchodě!!!

vítejte v mém obchodě!Jsem podnikatelů v Pekingu v číně,Jak víte,kultury Čínské 5000 let historie obsahuje neocenitelné historii a kultuře všech umění,Tak řemeslné umění má dlouhou historii,Náš hlavní produkt, včetně:

Nyní je čas ukázat vám vynikající a vynikající poklad!!!Z fotek můžete vidět, že je velmi dobře.S perfektní styl,pěkný design, skvělé řemeslné zpracování, to je opravdu vzácné umělecké dílo a stojí za to sbírat!!!Je v dobrém stavu.Podívejte se na fotografie, můžete vidět tvar je velmi dobře; Tak nádherné položky .Pokud se vám líbí Čínské kultuře, prosím, don\'t nechat ujít tento bod.Mám i jiné nádherné bodem na můj alibaba.prohlédněte si prosím mé další položky!

Doprava

-Můžete kombinovat různé předměty dohromady;

- Doprava zdarma: Budeme odeslat produkty China Post Air Mail nebo Hong Kong Post Air Mail.dodací doba je 12-25 pracovních dnů na většinu země.

Zpětná vazba

- Pokud jste spokojeni s předměty a naše služby,Prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětné vazby s 5 hvězdami,Budeme rádi udělat totéž pro tebe.

- Prosím, neváhejte a kontaktujte nás a získejte lepší řešení, než si nechat neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, Budeme poskytovat vám nejlepší služby.

-Vrácení/Vrácení Peněz-

Máte 0 riziko pro vaše transakce: Pokud jste\'re NENÍ spokojen s předměty, dostanete, budeme vám posílat náhradu nebo vrácení všech plateb, pouze v případě, že položky jsou vysláni zpět do 3 dnů od vás dostat.

Proces:

Krok 1) Kontaktujte nás prostřednictvím Alibaba.com\'s message center.

Krok 2) Poskytnout informace o problému, který máte.

Krok 3) Vrátit položku pro výměnu nebo vrácení peněz.

Vezměte PROSÍM na VĚDOMÍ: Polovina vrátit náklady na dopravu jsou odpovědnost kupující

Štítky: držák pojistky pojistky 12, roztomilý notebooj design, eklektický dekory růžová, levné dort pop boxy, roztomilá noční světlo plug, eklektický boho zrcadlo, roztomilý nightwears růžová, falcon eye reflector, případy kroužky iphone 7.


( 0 Hodnocení )

Množství