4 kusy hliníkové elektrické pole diy projekt zastřešení 28x104x85mm hliníkový box kryty pro elektroniku elektronika prostoru

363.25 Kč


Doprava

1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu.

2. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1-2 dnů, jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné.

3. Obvykle trvá 7-20 pracovních dnů po příjezdu do Letecké Pošty, a trvá 3-10 pracovních dnů Vyjádřit.

4. Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení.Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase.Pokud nechcete dostávat položku do třiceti dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.

5. Budeme deklarovat nižší faktura pro kupujícího jasná.když kupující žádost o prohlásit,pls poznámka v objednávce.Díky!!!

Návrat Politiky

1. Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.

2. Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky.

3. To může trvat až 7 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky.

Zpětná vazba

1. Potvrďte prosím přijetí produktů poté, co jste je dostal.

2. Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás v čase a my se pokusíme v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni.

3. Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu.

Díky za váš čas!Vítejte na návštěvě znovu!

Štítky: szp ženy, sport, bílá, audio technica at20ss, tělo panenky hlavu panenky, kamera xiaomi jízdy, břišní tanec kit holky, svetr žena lila, anime punch man skoky, audio technica at2010, fotoaparát xiaomimm mijia.


( 0 Hodnocení )

Množství