Ručně vyráběné kožené zboží Kreslení balíček klíče Edition kresba Akryl verzi Ručně vyráběné kožené diy deska šablony

76.37 Kč


popis * Dokončení styl: balíček Karet * Hotový výrobek velikost:15.5*7 CM * Akrylové šablony tloušťka:2,3 mm (pouze pro referenční) *Kraft papírové šablony tloušťka: 1 mm(pouze pro referenční) *rozteč: 4 mm * Šablona materiál: Kraft papír,Akryl * Barva: (jako obrázky show) * Akryl a Papír Kraft šablony jsou skvělé pro kožené řemesla milenci. * Ideální nástroj pro vytváření jednoduchých koženou tašku. ----- Tato položka jen Akryl a Papír Kraft Nástroj,ne kůže Hotového výrobku.Obsah balení: 1 sada šablon,Vyberte si svůj oblíbený styl.Poznámka: skutečné barvy položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla Doporučená tloušťka kůže * Velká taška: vnější kůže tloušťce 1.8-2.0 mm vnitřní useň tloušťky 1.0-1.5 mm * Peněženka: vnější kůže tloušťky 1.5-1.8 mm vnitřní kůže tloušťky 0.8-1.0 mm * Karta pouzdro: kůže tloušťka ~1,5 mm Akrylového materiálu

Kraft materiál

Ukázka zobrazení

Tento produkt je pouze akrylové šablony a kraft papírové šablony, není kožená.

Vítejte velkoobchod !Vítejte na Pokles lodní dopravy!Vítejte na drop jakékoliv dotazy na nás, děkuji, že jste hledali!Doprava 1. Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). 2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 4. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. 5. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny).Návratová Politika 1. Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky.Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. 2. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte.Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. 3. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. 4. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám.Zašleme vám nové po obdržení vadné položky.Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. 5. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.magicyoyo.cz!Zpětná vazba 1. Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. 2. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. 3. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!Kontaktujte nás 1. Prosím, Zprávu nám od 9:00.do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty. 2. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci.Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně).Pokud neobdržíte naši odpověď, 3. prosím, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. 4. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: akrylové šablony kůže, ance kůže, brož akryl, kůže, řemesla kůže vzor, obraz kožené ručně, jídlo papíru, hot stamp machin, recurve kůže, kůže vzor, kožený taburet, ruční práce.


( 4 Hodnocení )

Množství