2019 nový diodový laser 808nm rychle depilace stroj/přenosné vlasy odstranění laserem

37 636.23 Kč


Princip Léčby

laserový stroj pro odstraňování chloupků se provádí pomocí zlatý standard 808nm laserové technologie, energie proniká hluboko do dermis s vysoce průměrné energie a rychlý 5 pulse-per-second opakování sazba pro vytápění vlasu a vlasového folikulu, spíše než zničit kyslíku organizace kolem vlasového folikulu.

Mezitím, kontaktování povrchu chladicí technologie aplikovaná na Sapphire Dual-ChillTip může eliminovat tepelný účinek přičítán optické energie, což výrazně zlepšuje i léčbu výkon a bezpečnost.

Výhodou

Selektivní preference diodový laser modul, ujistěte se, stabilní výkon a dobrou kvalitu!

1. Mezinárodní Vlasů Remoal Zlatý Standard Vysoká Energie: Léčit všechny barvy vlasů efektivně.

2. Nejlepší laser vlnová délka: 808nm blízké infračervené laserové Terminátora Systém pro Odstranění Vlasů je nejlepší pro absorpci melaninu, takže může účinek v různých částech a vlasové folikuly a dostat se k odstranění všechny vlasy účinně.

3. Dlouho pluse šířka: Poskytuje dostatek tepla ve folikulu, dodávat efektivní, dlouhodobé redukci ochlupení, zatímco nepoškozují okolní tkáně...1400ms.

4. Žádná pigmentace, který se používá pro každý typ pleti.

5. Sapphire kontaktní chlazení systému: Kontinuální kontaktní chlazení pokožky pro maximální bezpečnost pacientů a pohodlné 5°c.

6. Velký spot velikost: Rychle míra pokrytí.....12*12mm.Na druhou velkou skvrnu velikosti může vyzvat léčbu rychlost, s vysokým účinkem a rychlé ošetření na velké ošetřované oblasti.

7. Žádné prostoje.

8. Bezpečnost: 808nm laserové diody s stabilní funkce a dlouhá životnost použití.inteligentní mikroprocesorový systém kontroly včas.

9. Účinnost: 808nm je ve spektru blízké infračervené (0.75-1.50 um) regionu, efektivní absorbovat melaninand prochází dermisto dostat do tukové tkáně, působí na jiné oblasti a hloubky vlasů.

10. Žádná bolest a kratší relací léčby.

11. Zařízení ubytovány: Inteligentní LCD displej, snadné ovládání.

Štítky: ohnivý opál kámen, vlasy remov machin, 808nm, epilátor laserový, 808nm dioda laser pro odstranění chloupků, 808nm dioda laser vlasy odstranění stroj, 808nm dioda laser vlasy, 808nm vlasy, diodový laser vlasy odstranění stroj, přenosný, podpaží laserové.


( 0 Hodnocení )

Množství