9 Ručně Malované Umělecké Obrazy škola Učitelé - Improvizace 3 Vasilije Kandinského Abstraktní - olejomalba na Plátně

3 194.89 Kč


I. Záruka

Spokojenost Zaručena Na 100% !Ručně malované umění je Vlastní olejomalba na plátně s dotykovou tahy štětcem pomocí Toperfect talentovaných malířů nebo vysokoškolští učitelé.Budeme fotit, aby tě poslal, a tvrdě pracovat, dokud nebudete spokojeni.

II.Materiály

Toperfect Skupina používá vysoce kvalitní materiály včetně povlečení plátno ze lnu a bavlny, certifikované olejové barvy s značky Maries a Winsor Newton, že v Evropské normě EN71-3, Královské UKAS, a Americké normě ASTM D. To zajišťuje elegantní umělecké výsledky a sto let shromáždit.Několik společností, jako je tento, ale Toperfect dělá!

III.Strečink / Rámování:

Chci obraz připraven k zavěšení?Jen koupit strečink nebo rámování, služby v https://toperfect.www.magicyoyo.cz nebo ruční olejomalba bude bezpečně válcované ve zkumavce.

IV.Proč Toperfect?

Toperfect Group je dodavatelem Starbucks a Wal-Mart, stejně jako mnoho slavných galeriích v USA a EU.S pomocí našeho současného umění projektu "Zpěv Paleta ORG", Toperfect Skupina je jediná společnost, která spolupracuje s akademickými učitelů a profesorů na vysokých školách a národní výtvarné umění univerzity.Přečtěte si více na https://toperfect.www.magicyoyo.cz nebo nás kontaktovat pro jakékoliv dotazy, prosím.

Která Barva pro Vás?

V. Zrušení / Náhrady A Výnosy

Původní obraz je slavný obraz velkého umělce, v hodnotě milionů na miliardy dolarů.Naše vlastní vyrobené reprodukce je sběratelskou, zašleme vám foto před odesláním a naše malířů bude tvrdě pracovat, dokud nebudete spokojeni.Pokud chcete zrušit vaši objednávku, prosím, MUSÍ nás informovat do 24 hodin, pak my vám vrátíme.Jednou trávit čas, tam bude mzdových nákladů došlo bez náhrady 100%.Jako příklady našich ručně vyráběných obrazů vysokoškolských učitelů, prosím, zkontrolujte, zda https://toperfect.www.magicyoyo.cz

VI.Poznámka

1 palec = 2,54 cm.Přijmout vlastní formáty, max 118 X 787 palců (300 x 2000 cm).

Chcete více obrazů?

Vyberte si z 3000 děl od velkých malířů v https://toperfect.www.magicyoyo.cz

Štítky: joan miro plakát, muž vyrážka stráž, jackson pollock, narození pokoj, miro plakát, abstraktní canva, abstraktní rám, kandinsky tisk, miro, graffiti stencil.


( 0 Hodnocení )

Množství