Pro Bmw 3 Série 2005-2012 Jízdní Polohy Výstupu Vzduchu Rám Skutečná Uhlíková Vlákna (Soft) Auto Interiérové Doplňky (Vlevo Peptid)

430.65 Kč


Použitelné modely: Pro BMW Řady 3 2005-2012 název Produktu: air outlet rámu pro jízdní polohy Stav: 100% zbrusu nové s box Balení seznam: 1 ks sada Obsahuje: krásné dekorace, poškrábání a odolnost proti opotřebení ochrana Životního prostředí materiál, původní auto datových Navržen v souladu s původní auto, těsně přiléhající, bez poškození původní auto způsob Instalace: Otřete části, které mají být vloženy Jen odtrhnout pásku a nalepte ji na, pohodlné a jednoduché na Vědomí: Věnujte, prosím, pozornost tomu, zda váš model je titan levé nebo pravé titanové při objednávce

Instalace Opatření:

1. Ujistěte se, že čisté a suché místo instalace.

2. Pečlivě upravte testovací část v montážní poloze.

3. Opatrně odstraňte samolepicí štítek a teplo páska s vysoušečem vlasů před instalací.

4. Pečlivě zajistěte pozici a rozšířit ji z boku.Stiskněte tvrdě po dobu tří minut.

5. Nevystavujte slunečnímu záření nebo vody do 48 hodin.

6. Můžete jít na profesionální auto store nainstalovat.

Návrat Politiky

1. Pokud tam problém s položkou, prosím, kontaktujte nás jako první.

2. Žádný návrat bude přijatelné, více než 14 dnů po zboží obdržel.pokud máte nějaké problémy s produktem, prosím, kontaktujte nás ihned.

3. Pokud tam vadné a nesprávné nebo poškozené položky, Prosím, poskytnout jasnou fotografii předmětu, který jste obdrželi(včetně balení a přepravní štítek).

4. Důrazně doporučujeme odbornou montáž u všech výrobků, pokyny k instalaci, nejsou zahrnuty v nějaký produkt.

5. Kupující je odpovědný za návrat přepravní poplatky v každém případě, Poštovné, manipulační poplatky jsou nevratné v každém návrat případě.

Velkoobchod a pokles lodní dopravy jsou oba vítány.

Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo.

Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli.

Jak můžete sledovat svou zásilku?

Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: //global.cainiao.com/ (Zkopírovat do prohlížeče)

Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?

Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit.Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Štítky: koule ben wa, vibrátor na klitoris, sérum živé, péče o obličej, sexuální hračky pro ženy, čína sexuální hračka, glamour, g bod, sérum, glamour zářivé.


( 0 Hodnocení )

Množství