Plochý Skener Kabelové Ploché Ohebné Kabely(FFC)-(skener hlavu formatter board) pro HPLJ3020 3030 3052 3055 1522 M2727nf 3390 3392

328.24 Kč


Pozornost Prosím! 1, Po vaší objednávce,prosím, řekněte nám částku, za se vztahují celní daní, skutečná částka za zboží nebo snížit množství, protože to souvisí s vaší celní daně musíte platit v místě. (Budeme snížit skutečnou výši a použití, nízkou cenu, když jsme se poslat zboží v normální,pokud potřebujete udržovat aktuální částka nebo jiná částka,prosím, řekněte nám, když si objednáte.) 2, Všechny naše díly jsou testovány před odesláním, když si koupíte nějaké díly, prosím, dejte mi vaši žádost model tiskárny, napětí 110volt nebo 220volt, stav nebo jiné údaje o zboží, a váš přijímač.Potvrďte prosím problém s přístrojem,a je třeba vědět, jak ho nainstalovat nebo technicals to opravit. 3, Pokud vaše zboží lodní dopravy je zpoždění, prosím, kontaktujte nás na prodloužení termínu dodání.Někdy tam je další důvod, jako je počasí, dovolená, atd.Doufám, že můžete pochopit. 4, Kdy zboží dorazí na své místo,prosím, pomoci a spolupracovat s celní odbavení přepravní společnosti.Zkontrolujte, zda zboží před podpisem přepravní doklad.Pokud poškození zboží nebo rozbité,prosím odmítnout přijmout a kontaktujte nás co nejdříve, jak můžete.

5, Po získání zboží, pokud jakýkoli problém, prosím, řekněte nám, brzy v rámci 3dny.Pokud chcete vyměnit nebo vrátit zboží, byste měli platit všechny poplatky za dopravu (zahrnují také všechny další dodatečné poplatky pro návrat zpět) a balení zboží i v jejich původní stav.Potřebujeme zboží v dobrém stavu bez poškození nebo zlomené.O vrácení zboží, jen jsme se přijmout poštou (EMS, Příspěvek letecká pošta nebo v jiné poštovní cestou).

6, Pokud máte jakékoliv další otázky, můžeme diskutovat v předstihu.

Štítky: 5650 laserjet, návnady tužka, ryby návnada moře, laserjet 1132, m2727nf hp, q7, laserjet p1505, nalákat tuňáka, hp m2727, audi obložení sloupku.


( 0 Hodnocení )

Množství