Kreslený Roztomilé Měkké Pryže Panenka Rozmačkaný Zvířata Protahuje Pomalu Rostoucí Odvzdušnění Dekompresní Anti-stres Želatina Panenku Zmáčknout Hračky

27.35 Kč


Kreslený Roztomilé Měkké Pryže Panenka Rozmačkaný Zvířata Protahuje Pomalu Rostoucí Odvzdušnění Dekompresní Anti-stres Želatina Panenku Zmáčknout Hračky

O Platbu

1. Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na www.magicyoyo.cz.jako jsou kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union).Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás.

2. Podporujeme následující platební metody.Všechny platby na www.magicyoyo.cz jsou zpracovány Alipay.

O Zásilce

1. Jsme obvykle posílat zboží do 3 dnů po zaplacení je potvrzena.

2. Používáme Air mail lodní dopravy na celém světě (Dorazí třeba 25-60 dní) Obvykle doporučujeme našim klientům vybrat www.magicyoyo.cz Standardní Lodní dopravy, jako poštovné, které je nejlevnější a rychlý způsob, jak zde, A můžete také sledovat on-line po dodání.

3. On-time Dodávky, Pokud nechcete dostávat svůj nákup do 60 dnů, můžete požádat o plnou náhradu před cílem dokončení (když kliknete 'Confirm, Aby Obdržel' or překročit potvrzení časový rámec).Brazílie potřebují 90 dnů doba dodání.

Návrat Politiky, Pokud produkt, který obdržíte není, jak je popsáno nebo nízké kvality, Jsme slibuje, že se můžete vrátit před cílem dokončení (když kliknete 'Confirm, Aby Obdržel' or překročit potvrzení časový rámec), a obdržíte plnou náhradu.Návrat expediční poplatek bude placen vámi.Nebo můžete zvolit, aby výrobek a souhlasíte s tím, že výše náhrady přímo s prodávajícím.O zpětnou Vazbu, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu.pokud tam je nějaký problém, objednávky,budeme vždy dělat každý úsilí, aby se vám šťastný s objednávkou.Díky!!!!

Štítky: squshi, proti stresu, roztomilá panenka rozmačkaný, mačkací hračka, antistresová hračka, malé roztomilé rozmačkaný, cute kitty rozmačkaný, roztomilý měkký velký, roztomilý kluci rozmačkaný, roztomilý dobré rozmačkaný.


( 0 Hodnocení )

Množství