GYROSKOP Navigace Robota Automatické Sekačky H750 S Extra 100 Metrů Vodič a Kolík 100ks

13 096.86 Kč


WIFI App Demo: http://youtu.be/3PUABpRCVVU

Demo: https://youtu.be/BLhsMFqVLb0

Pokud jste kupující z EU 27 Členských Států , budeme odeslat vaši objednávku fromSpain sklady.Doprava z Evropy sklady, je velmi rychlý, doprava zdarma, a žádné celní problém.

Prosím, neváhejte koupit .

Žádná Daň Pro EU Kupujícího 7. Nejlevnější Robot Sekačka na trávu H750 S WiFi App Control, 2.2 AH Li-ion Baterie,200m drátu,kolíky 200ks

Instalace: Podoblast Settting:můžete Si Vybrat Podoblasti Pro Sekačky Snížit.To Funguje Dobře Pro Větší Trávník.Můžete začít robot sekačky Ruční, nebo začít na Plánu: Nejnovější !!!Robot sekačka na trávu H750 Robot Tráva Cutter 7. Generace robota, sekačka na trávu automatic s WIFI App+Dotykový senzor+Dešťový senzor+Rozsah, který je především pro malé zahrady.

Robot Sekačka Na Trávu H750 Funkce:

Použijte gyroskop místo kompasu

To není snadné interuppted tím, elektrický/kovový/další signál,atd.

1.jazyky pro vaší volby(12):

Angličtina,Francouzština,Němčina,Dánština,Švédština,Finština,Italština,Norština,Španělština,Holandština,Ruština,Polština,Čínština.a mohli jsme přidat další...

2.WIFI aplikace je k dispozici pro IOS a Android mobilní telefony, více pohodlné pro nastavení a dálkové ovládání:

3 .Zvedněte senzor

Pokud sekačka je zvedl ze Země,bude to přestane fungovat do 1 secondif sekačka je zvedl ze Země,bude to přestane fungovat během 1 sekundy

5.Snímač náklonu

Když Sekačka je dlažba více než 30 stupňů v libovolném směru,bude to přestane fungovat během 2 sekund

6.Rozsah Funkci:

K dispozici jsou čtyři možnosti pro rozsahy, uživatel si může vybrat thedistance, když robot narazí na virtuální drát podle

podmínky různé trávníky.

7 .Bump senzor

To se aktivuje, když je sekačka údery solidní,pevný objekt, když ten objekt je alespoň 6 cm ve vertikální výška od povrchu vozovky sekačky,když bump senzor aktivován,sekačka bude opět k práci.

8.Dešťový senzor

Existují Dva Senzory Deště loctated na sekačky,sekačka se vrátí zpět na charing zace automaticky, když prší

7 .Sečení plán (v jakýkoliv čas)

8 .Anti-theft (Heslo pro ochranu)

9.Výška sečení je snadno nastavitelná (2.5-5.5 cm)

10.Automatické dobíjení

11.Nouzové zastavení, spínače

12.Snímače tlaku

13.Přetížení chrání

14.Vodotěsné

15. Podoblast nastavení

Technické informace o H750:

Co je v balení: 1ks Robot Sekačka na trávu 200 m virutal drát 200ks kolíky 15ks nožů 4ks kolíky 1ks nabíječka 10pcs drát konektoru 1ks vnitřní šestihranný klíč 1ks anglický manuál

O Shippment:

1. Evropského Skladu

1) Pokud jste kupující z EU 27 Členských Států , budeme odeslat vaši objednávku z Španělsko Nebo Polsko sklady.Doprava z Evropy sklady, je velmi rychlý, doprava zdarma, a žádné celní problém.

Prosím, neváhejte koupit .

2)Pokud jste kupující z EU 27 zemí, ale nemůžete si vybrat, doprava ze Španělska www.magicyoyo.cz systém, pls, nebojte se, můžete zvolit dopravu z Číny.Vlastně budeme odesílat vaše objednávky z našeho Sapin skladu.

2.Doprava do Ruska,budeme používat Pony ExpresS NEBO CDEK atd....

Lodní do jiných zemí: bude používat TNT NEBO FEDEX NEBO China Post Air Mail, ale někdy můžeme udělat zásilky od DHL,UPS NEBO Aramex atd, podle aktuální situace.Tak doufám, že se vám může přijmout .

3.Každý kupující musí spolupracovat, převzít odpovědnost za celní odbavení a celní povinnosti, Pokud zboží bylo vráceno, protože kupující problém ,že kupující by měl zodpovědný za všechny náklady,díky

Platba:

Podporujeme následující platební metody.Všechny platby na www.magicyoyo.cz jsou zpracovány Alipay.

Záruka a Podmínky: Veškeré naše zboží (pokud není uvedeno jinak) jsou jisti, být zbrusu nové a provádí s plně nejméně DVA roky záruka.Během záruční Doby, v případě jakéhokoliv problému se stane v důsledku kvality důvodu, prosím, být družstevní vzít fotografie nebo videa na problém a poslat k nám pro ověření e-mailem.Pro potvrzené vadný výrobek na vaše schválení, můžeme vám poslat zdarma náhradní díly pro výměnu .

Zpětnou vazbu podmínky:

* Budeme poskytovat pozitivní zpětnou vazbu po obdržení platby,Na podporu zdravého Ali společenství,doufáme, že se vám bude totéž dělat i pro nás.Chceme, abyste pochopili, že jsme hodnota zákaznický servis ohromně.Pokud máte jakékoliv nespokojenosti,uveďte, prosím, nám možnost řešit problém před nás opustit negativní zpětnou vazbu.Jsme si jisti, že tam je vždy řešení, a jsme si jisti, nechci špatnou zpětnou vazbu, být tam, kde transakce končí.

Poznámky:

* Mix, aby vítejte,OEM objednávky vítáni.

* Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte nás kontaktovat.My vám odpovíme do 12 hodin

Štítky: vertikální sekačka na trávu, baterie sekačky, wi-fi robotické sekačky, inteligentní robot sekačky, gardena robotické sekačky, zahradní robot, sekačka robot, trávník mover robot, výrobce robot sekačky, trávník robot.


( 0 Hodnocení )

Množství