24V 350W elektrické kolo konverzní kit pro DIY 22" - 28" kolo, kolo, změnit kola na elektrické kolo

1 400.50 Kč


Se specializuje na kolo na trhu více než 7 let, pokud chcete velkoobchodní nebo nemůžete najít nové produkty v www.magicyoyo.cz.neváhejte se na nás obrátit ,můžeme vám pomoci najít a dát vám profesionální služby a konkurenceschopné ceny.OEM také vítáni Nákup větší množství, prosím, kontaktujte Skype: Baike kole nebo www.magicyoyo.cz zpráva centrum mail

Specifikace:

Pozor :Vhodné pro jedno rychlostní kolo

Dovozní Daň: to je kupujícímu povinnost zaplatit improt daně ,a množství závisí podle místních zvyklostí ,pomůžeme vám napsat nižší částku snížit dovozní daň(detail zeptejte se nás) Patří:

1). 1ks Zbrusu 24V 350W motor

2). 1ks regulátor motoru

3). 1ks řetězu

4). 1ks dojezdová

5). 1ks dojezdová adaptér

6). 1ks montážní deska s šrouby

7). 1ks škrticí klapky rukojeti a brzdové páky

8). 1ks světlomet

9). 1ks switch & key

10).1ks 18cm osa

Poznámka: Tento kit je vhodný pro 22"-28" kola.Tato sada bez baterií, nabíječky a baterie box.Regulátor:posílat jeden druh náhodně nebo Sestavit:

Máme skladem můžete rychle odeslat produkt Dodací lhůta UPS, EMS, DHL, TNT, FedEx express doprava obvykle trvá 5-7 pracovních dní, což závisí na vaší zemi.Pro malé množství produktu doporučujeme poslat china Post Air Mail , to obvykle trvá 10-30 pracovních dnů na vaší zemi.Ale To může trvat déle kvůli zpoždění v celní odbavení nebo dovolenou, nebo počasí problém občas.pokud výrobek objem více než 1CBM můžeme poslat po moři, a budete potřebovat celní odbavení společnost v místní celní odbavení.loď po moři mnohem levnější než expresní může snížit náklady, Výnosy A Záruka · 1.7 dnů peníze zpět / 2 týdny výměna · 2.Vrátil položka musí obsahovat vaše jméno, adresu, položka, denní, telefon, jak jste zaplatili, a pokud žádáte o vrácení peněz nebo výměnu. · 3.Po získání vrácené položky, vrátíme zákazníkovi u položky cena (kromě náklady na dopravu) · 4.Každý návrat by měla být založena na důkazech. · 5.Baike kole zárukou veškeré zboží, které prodáváme.Poznámky · 1.pokud balíček nedorazí v 60days(ruská Federace 90days) nabízíme plnou náhradu.takže prosím, ne otevřít spor před uplynutím této lhůty, pokud balíček nedorazí; · 2.Prosím, laskavě zkontrolujte, zda všechny informace (jako size,color,price,package,etc.) položka, kterou je potřeba před uvedením pořadí, · 3.Baike Kole akceptovat vrácení zboží pokud se vám nelíbí to, když příjem,ale musíte dovolit vrátit poštovné poplatky. · 4.Vezměte prosím na vědomí, sledování informací by mohly být sledovány 3-10 dnů po odeslání zásilky.Takže žádný strach, o sledování informace nemohla být ověřena během období. · 5. Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. · 6.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. · 7.Prosím, aby příjemce informace,vaše celé jméno,správnou adresu,telefon,psč,to je velmi důležité,nebo pozemku bude posílat zpět. 8. Předpošlete nám zkontrolujte, zda náš produkt a balíček dobře , pokud jste obdrželi balíček, najít nějaké rozbité(malá pravděpodobnost, událost) prosím odmítnutí podepsat pro balíček a poskytnout fotografie a důkazy, a zeptat se na expresní společnost na náhradu škody.

Nabízíme plnou náhradu nebo odeslat zboží, pokud jsme vám poslali omylem nebo nedostal své zboží nebo poškozené během tranzitu Chromatická · Co jste viděli na obrázku, je naprosto, co to je, ale vzhledem k světlo,Kamera, Efekty,rozlišení displeje a dalších důvodů, obrázky a objekty se mohou mírně barevně rozdíl, prosím, v druh zvítězit,fotky pouze pro referenci.Platba · 1.hlavní platby Escrow,jsme také přijímat paypal,TT,Západní unie, a vaše plná platba by měla být doručena do 3 dnů.. · 2.Platba je pouze propuštěn po potvrzení dodání.

Štítky: elektrický náboj kola motor, bike střídavý motor, hub motor, 36v 350w, 36v motor, bike kit elektr, elektrické kolo ebike konverze, kartáčovaný elektrický motor, náboj kola motor, elektrické motokáry kit.


( 0 Hodnocení )

Množství