Song Dynastie 3KS sada hanfu ženy starověké čínské šaty cosplay kostým princezna tradiční hanfu šaty dívka tang oblek kostým

1 103.33 Kč


Poznámka: Naše velikost je Čínské velikost je Čínské velikost je menší než US/UK/EUR atd. velikost, prosím, zvolte velikost podle naší velikostní tabulky, pokud nemůžete potvrdit, jakou velikost se hodí vám dobře, prosím, řekněte nám váš Podrobný velikost pro vaše PLNÉ poprsí, pasu a boků, rádi vám pomůžeme vybrat v pořádku velikost pro vás. 1. Barva Otázce: Vzhledem k tomu, počítačové obrazovky mají chromatické aberace, a to zejména mezi CRT obrazovky a LCD obrazovky, nemůžeme gaarantee, že barva naše produkty budou přesně stejné s fotografiemi vás šít! 2. Velikost Problému: Vzhledem k ruční měření, prosím, dovolte 1-4 cm rozdíl.děkuji!!!

Poznámka: Naše velikost je Čínské velikost je Čínské velikost je menší než US/UK/EUR atd.velikost, prosím, zvolte velikost podle naší velikostní tabulky, pokud nemůžete potvrdit, jakou velikost se hodí vám dobře, prosím, řekněte nám váš Podrobný velikost pro vaše PLNÉ poprsí, pasu a boků, rádi vám pomůžeme vybrat v pořádku velikost pro vás. 1. Barva Otázce: Vzhledem k tomu, počítačové obrazovky mají chromatické aberace, a to zejména mezi CRT obrazovky a LCD obrazovky, nemůžeme gaarantee, že barva naše produkty budou přesně stejné s fotografiemi vás šít! 2. Velikost Problému: Vzhledem k ruční měření, prosím, dovolte 1-4 cm rozdíl.děkuji!!!

Štítky: hanako kun, hanako, cellphon, hanfu ženy, tang dynasty hlavy šaty, kostým, cosplay hanako kun, bavlněné hanfu, cheongsam, čínské tkaniny.


( 0 Hodnocení )

Množství