Sorbern Kotník Popruh Kolo Toe Náměstí Podpatky Ženy Čerpadla Boty Boty Žena Elegantní Nízké Podpatky Plus Velikost Us4-15 Vlastní Barvy

1 704.67 Kč


Přečtěte Si Před Cílem

Velikost: Naše velikost bot je EU velikost jiných než KN velikost, tak velikost nelze spustit malé, takže není nutné, aby velikost větší.

Barva: Všimněte si, že tam může být trochu rozdíl o barvu na různých zařízeních, pro boty barva naleznete v naší aktuální zboží

Čas: Všechny naše boty jsou vyrobeny na zakázku,to znamená, že musíme 3-7 pracovních dnů, aby se proces boty pro vás,takže prosím, buďte trpěliví!

Nikdy na skladě: jak dlouho Jak tam je určitý materiál na trhu,naše boty styl nikdy vyprodán,takže pokud jste dropshipper, nebojte se!

Styl: Máme přes 1000+ různých stylů obuvi,ale www.magicyoyo.cz on-line produkt, množství je limit, aby se dozvědět více stylů, můžete se obrátit s námi pro více stylů.

Podpatek: Většina našich boty jsou velmi vysoké, podpatek,prosím, zvažte, zda můžete ovládat to před objednáním .Pokud nemůžete nosit tak vysoké podpatky, můžete se obrátit s námi pro úpravu nižší podpatek.někteří výška podpatku služby nepotřebují vlastní poplatky a další poplatky.Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Lepidlo: Všechny boty jsou vyráběny ručně,takže to nemůže vyhnout nějaké lepidlo a vůně,prosím pochopit.

UPOZORNĚNÍ 1.Prosím, vyberte si NÁS velikost, místo UK velikost podle vaší nohy délku. 2.Pokud stále nejste jisti, prosím, kontaktujte nás 3.Pokud vaše noha je široký, prosím, vyberte jednu velikost větší, než je obvyklé

Výška podpatku 9 cm velikost US8,to je trochu odlišný od velikosti.

Poznámka:boty výška podpatku rozsahy se liší od velikosti,velikost je větší, podpatek je vyšší.

Produkt Více

US $ 239 / Cena

US $ 85 / Cena

US $ 119 / Cena

US $ 99 / Cena

US $ 239 / Cena

US $ 109 / Cena

US $ 109 / Cena

US $ 109 / Cena

US $ 159 / Cena

US $ 119 / Cena

US $ 87 / Cena

US $ 85 / Cena

US $ 146 / Cena

US $ 96 / Cena

US $ 85 / Cena

US $ 103 / Cena

US $ 129 / Cena

US $ 119 / Cena

US $ 117 / Cena

US $ 99 / Cena

Štítky: sxocsf, čerpadla boty ženy, velikost 45 dámské koleno podpatky, korálek velikost 15, velikost 15 podpatky bílý, zlomený podpatek, malý podpatek čerpadla, nízké podpatky čerpadla strana, tkanina nízký podpatek čerpadla, boty velikost 15.


( 0 Hodnocení )

Množství