Přenosný Elektrický Automatický Rybářský Háček Vázání Nástroj Rychle Rybářský Háček Line Závazné Vybavení Stroje Rybářské Náčiní

152.52 Kč


Přenosný elektrický automatický rybářský háček vázání nástroj rychle rybářský háček line závazné vybavení stroje rybářské náčiní

funkce:

1 elektrické hák nástroj je vyroben z vysoce kvalitního ABS plastu.Je vyrobena z vynikající řemeslné zpracování.Shell je robustní a odolný.Má vlastnosti hrnou zvládnout.

2 Tento elektrický hák nástroj používá ergonomické vlastnosti, aby se zlidštění fox-zářez ve tvaru design, který je snadné uchopit, více pohodlné uchopení, a žádný tlak na dlani.

3 Tento hák nástroj používá vysoce kvalitní moduly, aby se motor běžet stejnou rychlostí, nebude chvění během provozu, a nebude produkovat nežádoucí účinky.

Vysoce kvalitní modul 4-hák nástroj umožňuje provoz s nízkými vrcholy, žádný hluk a žádné škody na uši.

5 hák nástroj může být použit jako zdroj energie pro instalaci baterie na zadní straně, které je odolné, jednoduché, pohodlné a praktické.

6. Precizní mechanická konstrukce zavěšení nástroj zabraňuje poškození vlasce nebo prsty během použití.Měď dlahu, není snadné korozi a má dlouhou životnost.To je velmi praktické rybářské nářadí.

specifikace:

Materiál: ABS

Barva: Je Znázorněno

Velikost: 12*10*3cm

Napájení: 2 AAA baterie (není součástí balení)

Balíček obsahuje:

1 * Elektrický vlasec stroj

Poznámka:

1. Protože to je manuální měření, dovolte, 1-3mm rozteč, děkuji.

2. Z důvodu rozdílů mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

Štítky: uzel stupně, ryba uzel nástroj, háček uzel nástroj, hák délka, rybářský háček tier vázání nástroj, ryby zbraní pro rybaření, elektrické rybářský háček tier automat vázání, uzel nástroj, ryby vlásenka, ryby line uzel.


( 0 Hodnocení )

Množství