Červené a Žluté Kohout, Kuře, Maskot Kostým Kohout Charakter Mascotte Cosplay Téma Mascotte Karneval, Kostým, Narozeniny, Halloween

1 860.04 Kč


Vítejte v našem obchodě, nějaké problémy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

RM3379555148352892

Pozornost

Věnujte prosím chvilku číst všechny informace, které poskytne

Děkuji vám za vaši spolupráci

1:Pokud máte jakýkoliv problém, před objednáním,prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2:Pokud výrobky mají jakýkoliv problém s kvalitou, protože máte špatný zážitek z nakupování ,prosím, kontaktujte nás včas,předtím, než otevřete spor případ nebo opustit negativní zpětnou vazbu, a my vám vyřešit váš problém do 1 pracovního dne.

3:Kupující by měl být odpovědný za Vlastní Daně z jeho země.Jsme se snažit v našich silách, aby vám pomohou vyhnout se daňové, jsme vždy prohlásit, s nízkou hodnotou o vašem průchodu, ale žádný zodpovědný za to ,díky za pochopení.

4: pořadí duiring dovolenou a propagační činnost, může být odloženo do určité míry, Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení

5:Zpětná vazba je pro nás velmi důležité

(1) Pokud se vám líbí , prosím, zanechte nám 5-Hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu.

(2) Pokud nejste spokojeni s nimi , prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu nebo sporu.Budeme problém vyřešit.Prosím, dejte nám příležitost sloužit vám, vám dobrý zážitek z nakupování .

O velikost

1:Velikost může mít 5 cm rozdíl vzhledem k ruční měření.Mírný rozdíl v barvě může být způsobeno v důsledku různých sledovat a fotografovat světlo.

Díky za pochopení.

2:Naše velikost je Asie velikost ,prosím, odkázat na velikost grafu přísně, nebo nás kontaktujte pro suggesttion předtím, než si objednáte.

Štítky: kohout cosplay, kuřecí maskot, karneval kuře, kostým maskota, dospělý kostým kohout, Maskot, kohout maska, kuřecí šaty, kuřecí maska, kuře kostým.


( 0 Hodnocení )

Množství