10/30/50KS černé a bílé malé čerstvé line vynikající kreslený kufr trend vozík holka, graffiti, nálepka, dekorace velkoobchod

56.24 Kč


PROSÍM, BERE NA VĚDOMÍ: 1.Je to přátelské připomenutí, že když si místo pořadí, pomocí www.magicyoyo.cz Aplikace,zjistíte, že cena je mnohem levnější než PC a to ušetří spoustu času, aby se platby.A můžete přidat našem obchodě pro své oblíbené obchody, aby si conins z Aplikací, které si můžete koupit produkty ZDARMA později.Užijte si nakupování a děkuji. 2.Náš obchod je doprava zdarma, jak je který nemůže být sledovány a budou dostávat produkty na dlouhou dobu.Takže doufáme, že si můžete vybrat registrované logistiky, které mohou být sledovány a obvykle mohou získat to rychle.A pokud si koupíte více než $ 9, můžeme loď doporučeným logistiky. 3.Kvůli natáčení stavu a Hardwarových Zařízení, jako je monitor ' s jas/kontrast nastavení atd.,může tam být nějaké mírné rozdíly mezi aktuální položku a barevný tón snímků show. 4.Pokud si koupíte více než 1 balení, tam se bude opakovat.

Štítky: bílá samolepka, fólie, metal sticker, stiker pro notebook, kouzlo boty, kouzlo croc, černá holka, kouzlo, hedvábí bílá nálepka, bílá křída nálepka, nálepka cricket, černé třpytky vinyl.


( 0 Hodnocení )

Množství