Auto Roating 10 ks/lot 3w E27 Rgb Led Crystal Fáze Světla Rotující Disco Party Žárovka pro KTV DJ DISCO Holiday Party Dekorace

896.10 Kč


Auto Roating 10 ks/lot 3w E27 Rgb Led Crystal Fáze Světla Rotující Disco Party Žárovka pro KTV DJ DISCO Holiday Party Dekorace

Specifikace produktu: Malé a vynikající vzhled.Snadná instalace, jen plug and play.Tři barvy strobo efekty: červené, zelené a modré.Dlouhá životnost, nízké tepelné a spotřeby energie.Žádné UV záření, šetrné k životnímu prostředí.Vysoký dopad a odolnost proti nárazům.Hranolová shell desinged, velmi krásná.Automaticky rotující, s fázi světelný efekt.Široké uplatnění pro bary, disco, taneční sál, KTV, domácí dekorace, fáze, klub, party, atd.

Obrázky produktu: 5 X E27 RGB LED Žárovka Světla

Obrázky Produktu:

Prodávající Politika

Závazek kvality: Naším cílem je dělat dlouho, bussiness s vámi.Zaručujeme, že naše výrobky budou splňovat následující obecné standardy kvality: Přesné Informace A Popisy Jsme dodává produkty, které jsou rysy, funkce a specifikace odpovídají popisu a obalu.Snažíme se poskytovat návody a jasné instrukce ve slušné angličtině.Dodržování standardů Jsme opatrní prodávat pouze produkty, které jsou v souladu s obecnými výkon, bezpečnost a jiné normy.

Výnosy : doufáme, že naše výrobky mohou uspokojit vás ,co podporujeme 1 týden vrátit.Když obdržíte zboží, pokud nejste plně spokojeni, prosím, kontaktujte nás přímo, budeme najít nejlepší řešení pro vás.Věříme, že komunikace může vyřešit jakýkoliv problém.

Doprava: 1.Objednávky jsou obvykle vyslat do 24-48 hodin po obdržení vaší objednávky, informace a potvrdil platbu . 2.Dodání obvykle trvá mezi 4-7 pracovních dní, FEDEX ,DHL, 15-45 dnů po expedici.ale může trvat déle (v závislosti na celní a časech, jako jsou Vánoce mail zpoždění atd). 3.V závislosti na hmotnosti a objemu a aby se zabránilo zpoždění z cel revize, výrobků může být rozdělena na více než jeden balíček.Proto více než jeden sledovací číslo bude poskytována, jeden pro každý balíček.

Pracovní Doba:

GMT+8: 9:00 - 9:00 HODIN on-Line Služby Pro vás.

V režimu Offline, Prosím, zanechte zprávu pro nás, odpovíme vám brzy, když se zpátky do práce.

PŘEJI VÁM ŠTĚSTÍ!

Štítky: zdarma disco, e27 led lampa, disco disk, e27 r led žárovka, žárovka led, e27 chrome silver led žárovka, papír disco, disco plakát, E27, e27 rgb, cw, led žárovka.


( 0 Hodnocení )

Množství