Velkoobchodní a maloobchodní 100pc 13mm Pedál Vrchol lemoval Černý knoflík Kytarový Zesilovač JAZZ BASS audio DIY díly doprava zdarma

927.61 Kč


Množství: 100pc

Stav: Zbrusu Nový

Barva: Černá

Rozměr: Diametesr 13mm x Výška 10mm

Vhodné pro 6mm průměr hřídele, Mosaz vložka a Nastavte šrouby pro montáž

Balíček zahrnuje:

1x 100pc 13mm Pedál Vrchol lemoval Černý knoflík Kytarový Zesilovač JAZZ BASS audio DIY díly

Stojíme za každý výrobek prodáváme.Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, budeme rádi, aby výměnu nebo vrácení peněz výrobku, cena, méně S&H do 30 dnů od nákupu.

Pro jakoukoli výměnu nebo vrácení peněz, potřebujeme originální doklad nebo záznam o nákup v našem systému, a výrobek musí být v původním stavu, včetně krabice, UPC čárový kód, balení a veškeré příslušenství.

Prosím, aby do 10 pracovních dní pro výnosy, které mají být zpracovány.

Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.magicyoyo.cz!

Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby.Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: diy guitar kit, ash jazz bass kytara, f jazz bass kytara, audio diy kit, zesilovač audio, knoflíky obcházeli, luhuezu hlavice řadicí páky, origenal pedál bass, kytara pedál rock, pedál bass single.


( 0 Hodnocení )

Množství