Domů a restaurace a nákupní centra dekorace pvc stretch strop film

8 403.00 Kč


Hvězdy, Planety Na Obloze Uv Tisk 3d Efekt Stretch Strop Foxygen UV tisk stretch strop film a hliníkový profil vzorky Zdarma, Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu,.

Obdržíte následující vzorky zdarma po provedení platby :

Některé kusy oblíbené barvy, z pvc fólie, A4 velikost papíru pro každý kus

5 Kusů populárních vzorů pritned filmu , A4 velikost papíru pro každý kus

plné sady Hliníkový profil vzorky, Katalogy.

Pro tuto vzorky zdarma ,platí pouze 45 dolarů za náklady na dopravu.Žádné jiné poplatky.

Prosím .

Detail Produktu:

průhledná stretch strop je lehké konstrukce, který je zavěšen ze stropu nebo instalovány na zdi domů,kancelářské,průmyslové, sportovní a rekreační, či zábavní zařízení, nebo v jakékoli jiné budově.

Slouží ke zvýšení vizuální přitažlivost prostoru,ale to může také rozšířit akustické vlastnosti,poskytují bakterie-free lékařské prostředí, a nabídnout energeticky úsporné výhody.průhledná stretch strop technologie může být také použita pro difúzní světlo nebo vytvoření plovoucí panely a různé 3D tvary.Dodáváme vše pro úsek strop, vybavení jako Airheater, svařovací stroje, Ohýbací stroje,příslušenství, jako jsou harpuny, stěrky, profily, profil, tvar, atd. Stretch strop film Aplikace:

To je široce používán v interiéru celém světě.Úsek strop film je často používán v hotelu, KTV, restaurace, bazén a další místa zábavy.

Naše Služby: nechceme jen prodávat výrobky, služby, je naší největší výhodou.One stop nákup v foxygen .

Proč si Vybrat nás Foxygen :

Stabilní kvalita výrobků, konkurenční ceny, one-stop servis

One stop stretch strop film koupit

Jak nainstalovat Foxygen úsek strop:

Poskytujeme on-line podporu, instalaci, školení videa.A vítejte v shanghai ,můžeme to udělat ručně ručně dohromady

Co je Úsek strop?

Stretch strop tkanina je vyrobena z polyvinylchloridu ( PVC ), což je moderní závěsné stropní systém, koncept, který byl vynalezen v Evropě jako vnitřní výzdobu příslušenství , je stále více populární.

Tento typ systému se skládá ze dvou základních částí , která se nazývá rámy ( profily ) a natažené strop membrány.

Jeho instalace musí být nainstalován rámů první .Pak-li vložit do stretch strop materiály s pvc harpuny do mezery nainstalované rámy ( profily),které lze umístit do jakýchkoli tvarů a veškeré vzory.

Záruka Kvality :

Výměnu nebo vrácení peněz je k dispozici, ale žádáme kupující, aby poskytnout důkaz, obrázky vadné výrobky nebo díly, jakmile obdržení balíčku, a poštovní poštovné tam a zpět by měla být hradí kupující.

Doprava

Dovozní cla a jiné daně dojde v průběhu celního odbavení zboží by měla být hradí kupující.

Pro ruské zákazníky : vzhledem k ruské Poštovní úpravy politiky, budeme potřebovat vaše celé jméno musí být vyplněna na příjemce informace, papíru, jinak to bude vést k vyzvednutí problémy na vaší straně.

Zpětná vazba

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Děkuji moc!

Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby.

Štítky: nejvyšší mackbook nálepka, rohs baterie šroubovák, nejvyšší lv bum bag cena, samsung s9 kabel orginal, iphone 11back fotoaparát len, dospívající značky mikina, samsung a51 roblox kryt, dospívající charakter košile, čest sledovat počest 9 lite.


( 0 Hodnocení )

Množství