U-Q2000 Multifunkční 100-Kanálový UHF Bezdrátový Mikrofon Systém diverzitního s Dotykovým displejem pro Fázi Multifunkční

2 367.06 Kč


Systém je vhodný pro profesionální fázi, multifunkční sál, konferenční místnosti a prostory pro výuku.

Vlastnosti:

UHF Frekvence Přenosu: přijímá UHF (Ultra vysoká frekvence) pásma převodovka, s frekvenčním rozsahem.Frekvence mohou být navrženy v souladu s předpisy země, ve které jsou skutečně použity, tak, aby byly vhodné pro různé země a regiony.

Mikro-počítač CPU Řízené: hardware obvodu celý systém je řízen CPU mikropočítače.To může vybrat frekvenci, zobrazení frekvence a frekvence, data, atd. To lze realizovat různé funkce, které jsou není snadné si uvědomit, v tradiční modely.

Široký a Jasný LCD Displej: S vysokým výkonem, široký a jasný LCD displej, všechny operace mohou být zobrazeny na LCD s cílem usnadnit uživatelům pochopit pracovní stav systému a nastavení systému.Zobrazení obsahu obsahuje: rádiové frekvence, síla signálu, audio sílu signálu, kanál a frekvenci, AKT, pracovní status, atd.

Vysoká Přesnost PLL Technologie: PLL technologie s vysokou přesností phase-locked loop frekvenční syntéza má vyšší frekvenci, stabilitu a vynikající výběr frekvence vlastnosti.To může realizovat multi-channel a multi-funkční profesionální funkce v systému.

Výběr kanálu: systém je s výběr kanálu, a uživatel může nastavit pracovní kanál dle aktuální potřeby tím, že velmi jednoduché a pohodlné ovládání.

Audio Výstup: audio výstup je vybaven XLR výstupy a 1/4 palce unblanced výstup, což usnadňuje pro uživatele pro připojení různých externích zařízení.

Automatické Sledování Kanálu(ZÁKON): systém má high-tech automatická kanálu funkce sledování.Po přijímač má nastavení přijímacího kanálu, vysílač frekvence je možné zamknout automaticky a přesně infračerveným přenosem dat, tak, že trasmitting frekvence může být synchronizována s přijímačem.

Anti-interference Multi Kanály Design: systém používá různé anti-rušení technologie.To má 160 nevměšování frekvence jako výchozí tovární nastavení.Je rozumné design a pohodlné pro uživatele k použití multi-systém ve stejnou dobu.Je to ideální produkt pro řeč a konferenční místnosti.

Indikátor Stavu baterie/ Nižší Výkon Varování: baterie pro handheld vysílač, bodypack vysílačem a konference vysílač může být zobrazen na LCD, a varování je uděleno, když je baterie nízká, rychle připomínat uživatelům měnit baterie, aby bylo zajištěno normální fungování systému.

Modulární Mikrofonní Kapsle Design: Mic kapsle ruční vysílač přijímá modulární design, který může facilite uživatelům konfigurovat různé kvality zvuku Mic kapsle, aby se přizpůsobily různých příležitostech.

Specifikace:

Značka: PAB

Model: U-Q2000

Plug Typ: US plug

--Systém

Modulační Metoda: digitální modulace DQPSK

Nastavitelný Rozsah: 60MHz

Počet Kanálů: 100 pro každý kanál

Kanálový Interval: 300KHz

Frekvenční Stabilita: ±0.003% (30ppm)

Dynamický Rozsah: video 96dB

Max.Odchylka kmitočtu: Ne frekvenční odchylka

Audio Odezva: 20Hz~16KHz (±3dB)

Komplexní Signál-Šum Poměr: >96dB

Komplexní Zkreslení: < 0.2%

Pracovní Teplota: -10℃~+40℃

- Přijímač

Přijímač Režim: digitální modulace DQPSK

Bezdrátové Rozhraní: BNC/50 ohm

Citlivost-96dBm

Podvržený Potlačení: >96dB

Maximální Výstupní Intenzita: +4dBV

--Kapesní Vysílač

Antény Program: Klopový vysílač používá 1/4 vlnové délky prutová anténa, ruční mikrofon, vestavěný spirálová anténa

Výstupní Výkon: Vysoký výkon 10mW; Nízký výkon 3mW

Podvržený Potlačení: >96dB

Napájení: 2 AA baterie velikosti (Není součástí dodávky)

Použití Čas: Méně než 10 hodin na 10mW, méně než 15 hodin v 3mW

--Dotykový Displej Ukazatele

Jas: Nastavte podle poptávky

Touch Přesnost: Účinné v klíčové oblasti

Single/ Multi-touch: Jeden bod

Vstupní Metody: Kapacitní

Minimální Touch Průměr: doporučená dotykové průměr není menší než 8mm

Teplotní Rozsah: -10℃~+40℃

Napětí / Výkon: 4.6 V~5,2 V (3.3 V citlivosti bude značně snížena)

Velikost balení: 56 * 41.2 * 7.2 cm / 22 * 16.2 * 2.8 palec

Hmotnost balení: 3310g / 116.8 oz

Balení Seznam:

2 * Ruční Mikrofon Vysílače

1 * Přijímač s 4 Antény

1 * 6.35 mm-6.35 mm Audio Kabel

1 * Napájecí Adaptér

2 * Záhlaví Rohu

1 * Uživatelská Příručka (Anglicky)

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin.

2.Jsme loď do China post,HKpost EMS,DHL,Fedex,dle vašeho výběru při zadávání zakázek .

3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému.

Záruka:

1.Všechny položky mají 1 rok záruka.POKUD váš nákup nesplňují uspokojivé obchodní jakosti, vhodnosti pro daný účel nebo odpovídat popisu, můžeme ujistěte se, že vaše problémy jsou vyřešeny .

2.Za špatně dodané zboží, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodin po porodu.Zajistíme dodat správné zboží nebo vrátit všechny vaše platby.

3.Za vadné nebo vadné výrobky,prosím, pořizovat fotografie nebo videa,budeme znovu odeslat nebo vrátit po potvrzení.

Štítky: zadní kamera citroen c1 f, baterie samsung galexy 3, torx bit set t10 t15 t20, baterie samsung gt 57580, tlustý řetěz límec ženy, mořský rybolov na návnadu křemíku, žárovka změní barvu, světle modré lišty dveří, tlusté řetězce, kříž stříbrný.


( 0 Hodnocení )

Množství