JRM0017 Přenosný Mini Pračka Automatická, Vysoká Teplota Varu Mytí Sterilizace Dětské spodní Prádlo Lavadora Portatil

10 563.92 Kč


Vlastnosti Produktu

Kapacita: 1,8 kg

Napětí: 220 V

Výkon: 130W

Barva: růžová, modrá, bílá

Čistá hmotnost: 14kg

Hrubá hmotnost: 17kg

Vnitřní válec materiál: z nerezové oceli, vnitřní válec

Případě, materiál: ABS

Velikost balení: 520*440*470 mm

Produkty jsou vhodné pro: spodní prádlo, punčocháče, ručník, sliny ručník, malé, těsně přiléhající oblečení

FAQ

1. Q: Kdy bude loď mé objednávky?

A: 7 pracovních dní po zaplacení, a budeme kontrolovat na výrobku pečlivě před odesláním.

2. Q: Když si koupím hodně, můžu dostat slevu?

A: Ano, prosím, kontaktujte nás, pokud si chcete koupit hodně.

3. Q: Co dělat, pokud tam je nějaký problém s objednávkou?

A: Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud tam je nějaký problém, po obdržení produktu.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám spokojen řešení.

Kupující Číst

1. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu, to závisí na vašem rodném celní, kupující je odpovědný za zaplacení těchto poplatků.Prosím, laskavě na vědomí!

2. Prosím, dovolte 1-3mm položku chyba vzhledem k ruční měření, a mírné barvy odlišné od zobrazení, ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste rozkaz.

3. Vzhledem k době, rozdíl, zákazník může služba nemůže odpovědět na vaše zprávy v čase, prosím pochopit.Budeme vás odpověď co nejdříve to půjde.

4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nechte 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu, Díky moc!Pokud nejste spokojeni, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme vám dát uspokojivé řešení k vyřešení jakéhokoli sporu.

O Lodní Dopravy

1. Ujistěte se, že vaše adresa a telefonní číslo, jsou správné.Budeme posílat zboží do 7 pracovních dnů po zaplacení.

2. Většina zemí dodací lhůta je 15-60 pracovních dnů.Ale některé zboží lodní může být odloženo, protože nesprávným zacházením dopravce, celní zpoždění, dovozní cla, národní politiky zákazníky, vzdálené oblasti, nebo jiných okolností mimo naši kontrolu.

3. Pokud potřebujete rychlejší dodání, kontaktujte nás použít DHL, TNT, FEDEX, atd. a platit dodatečné náklady na dopravu.

4. Pokud nechcete dostávat balení po dlouhou dobu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní a neutrální zpětnou vazbu, budeme v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém.

O Balíčku

Mimo karton použití norem export karton, má dobrou bezpečnost, vysokou spolehlivost a vysokou odolnost proti vlhkosti a vysokou pevnost v tlaku papír do projektu nákladu uvnitř.

Štítky: grilovací hrnec, haier pračka ventil, machine wash, mini pračka, přenosný buket pračka, přenosný ultrazvukový mini pračka oblečení, kbelík praní v pračce, pračka mini, sestřih, pračky časovač.


( 0 Hodnocení )

Množství