Transformátor plné mědi elektronický transformátor napájení transformátor 16X24 zásuvky 220V typ proměnné 15V/10W

997.86 Kč


[popis produktu]

Jmenovitý výkon 10W

[specifikace produktu] 16 X 24 zásuvka typ ( Wang zi, slovo práce Může být provedeno dle požadavků zákazníka

[vstupní napětí] 220V (lze upravit podle požadavků)

Výstupní napětí 9V]3V/6V/ / 12V /15V/18V/ 24V / 36V (lze upravit dle požadavků)

[frekvenční charakteristiky] 50-60 Hz

Otevřený způsob

Chlazení mode] přirozené chlazení

Jednofázový transformátor

[délka šířka výška mm]50x42x42

[instalace rozteč]62.5 mm

[výrobní cyklus]

Naše produkty jsou za normálních okolností, po začátku výrobní příkaz, množství, aby za normálních okolností 1 dosáhnout 2 Dnů může být dodáno.Pěti 00 Pouze nad 3 dosáhnout 4 Dnů může být dodáno.

[cena popis]

Multi drát, multi tap, vysoký tlak, dlouhé vedení a další ceny, kromě další.

Nutné objednat transformátor přátelé, prosím volejte

Kontaktní číslo: 13857728408

QQ 362334683

Kontakt: Pan Yang

1. Shop pro factory přímý prodej , a to Především zabývá v různých typech transformátorů, EI Typ transformátoru, R Trafa, toroidní transformátor, nové speciální transformátor (vysoké teploty, Mara pásky), Provádět zpracování, vyjednávání model výroby z jádra transformátoru, speciální transformátor, CD Typ transformátor, stabilizátor napětí speciální napájecí transformátor, třífázový suchý typ transformátor, SD třífázové suchý typ transformátor, vysoké napětí transformátoru (1 tisíc-5 000 voltů ) , SLD zrušení transformátory, napájecí adaptér, napájecí transformátor, ropy ponořit transformátor, maloobchod a velkoobchod.Zajistit, aby vaše poprodejní služby , Tak, prosím, buďte ujištěni, koupit !

2 Obchod, tak zboží jsou v druh natáčení, v důsledku střelby časové ose problémy způsobené barevný rozdíl mezi obrázkem a skutečné, je normální jev.Prosím, buďte ujištěni, že Amoy přátelé koupit, například, je třeba koupit více než jedno dítě, prosím, zkuste použít nákupní košík.Naše dodací lhůta je, [výrobní cyklus] v rámci obecné podmínky našeho zboží jsou rozkazy k zahájení výroby, výše objednávky za normálních okolností 1 dosáhnout 2 Dnů může být dodáno.Pěti 00 Pouze nad 3 dosáhnout 4 Dnů může být dodáno.

3 Všechny transformátory můžete vidět, jsou produkty společnosti. .Doba dodání je rychlejší než obecné shop 1 dosah 2 Dny, naše denní dodací doba je v odpoledních hodinách 4 místě-5 místě , Pro vás získat jeden den dříve, v den , Takže poté, co jste si ho tak daleko, jak je to možné 5 Předběžné platby , Takže můžeme včasné dodání k vám !

4 Dítě, budete mít dítě před porodem , Jsme byli všichni důkladně testovány a testovány. Pokud je nepředvídatelné poškození přepravního procesu, je třeba vyměnit. Prodávající nese pouze jedno poštovné .Pro dobro nás všech , Prosím, podívejte se na balení pečlivě, když jste podepsat za zboží. Nepoužívejte , prosím, znamení, pokud tam je žádné zjevné poškození. !

Poštovné poznámka

1 , výchozí kurýrní společnost Shentong, takt, Huitong, Azory, rým, daily express atd. pokud tam je žádné specifické vyjádřit, jak výchozí kurýrní, nejsou, prosím, kontaktujte nás a sjednat dodávky; výchozí logistiky, Debon logistiky a koupit více produktů naší společnosti je nákladní dopravného podle skutečné váhy , Pro váš prospěch , Aby se počet dětských platebních čas, informujte nás na upravit nákladní cena , Tak daleko, jak je to možné v nákladní nedává ani korunu , nechceme vás upozorní na zaplacení extra nákladní a nemáme náhradu !

2 A obchodu s cílem zajistit včasné dodání, ale vzhledem k kurýr jako poskytovatelé služeb třetích stran, a nelze určit přesný čas doručení, obecné Jiangsu, Zhejiang a Šanghaji po dobu 1-2 Dnů, v ostatních oblastech, jako je 3-5 Dnů, pokud nemůžete přijet v čas, ale také doufám, že si vaše pochopení.

Děkuji vám za vaši podporu!!Přeji vám každý den, aby měli dobrou náladu, slunce!Služba není dobré místo, také doufám, že odpustit!

Obdržíte-li jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte obchod, personál okamžitě, budeme se snažit v našich silách vypořádat se s vámi!

Nezapomeňte uložit dobré hodnocení, povzbuzovat se navzájem o ^______^ těším se na vás zase vidět.

Pamatujte prosím na naší prodejně Oh, chcete přidat jako přítele!Není třeba, prosím, kontaktujte oh!Poznámka: pokud existují dva modely v odkazu, podle svých vlastních potřeb se zeptat prodejce, cena.Různé modely mají různé ceny.V opačném případě, prodávající bude loď podle výchozího modelu nebo jeho částí.

Štítky: filtr transformátor, miniaturní napájecí transformátor, univerzální napájecí transformátor, 12 napájecí transformátor, evropa napájecí transformátor, ac proměnné, malý variabilní transformátor, transformers transformer, zesílit výkon transformátoru, variabilní zesilovač.


( 0 Hodnocení )

Množství